Our Posts

fajnlekarna-interier

FAJN LÉKÁRNA

FL_logo_1

FAJN LÉKÁRNA je nová moderní síť lékáren provozovaná společností DIFFERENT PHARMA a.s.. Lékárny, kterých je v současné době 10, jsou umístěny ve velkých i menších obchodních centrech a v poliklinikách v Praze, středních Čechách a na Severní Moravě.

FAJN LÉKÁRNA využívá synergických efektů v rámci fondu POTYSZ HEALTH, kterého je nedílnou součástí. Sesterskými společnostmi jsou: MOJE AMBULANCE a.s. (ordinace praktických lékařů), MALÉ ZDRAVÍ a.s. (sdružené ambulance praktických lékařů pro děti a dorost) a Alergomed, s.r.o. (alergologie a klinická imunologie).

FAJN LÉKÁRNA se poskytovanými službami odlišuje od stávajících běžných lékáren a nabízí klientům vždy něco navíc. Zdraví klientů lékáren je prioritou. Léky s minimálními doplatky jsou k vyzvednutí ihned – vydávány jsou přesně ty léky, které jsou předepsány lékařem. Samozřejmostí je široký sortiment volně prodejných léčiv, doplňků stravy a kosmetiky pro dospělé i děti. V každé z lékáren pečuje o pacienty příjemný a odborný personál, který vždy ochotně a dobře poradí. Nedílnou součástí vybraných lékáren je dermocentrum, ve kterém školená dermoporadkyně odborně a kvalitně pečuje o krásu klientů.

FAJN LÉKÁRNA nabízí jedinečný projekt pro zdraví klientů: ZDRAVOTNÍ SESTRA PŘÍMO V LÉKÁRNĚ
Klienti mají nyní jedinečnou možnost nechat se rychle a odborně vyšetřit přímo v lékárně. Kvalifikovaná zdravotní sestra má k dispozici přístroj QuikRead go, který během 5 minut diagnostikuje krevní hodnoty. Na základě vyhodnocení testu je klientovi ihned doporučena vhodná samoléčba či nutnost návštěvy lékaře.

fajnlekarna.eu

 

FAJNfoto-27

FAJNfoto-32

FAJNfoto-41

FAJNfoto-10

FAJNfoto-6

FAJNfoto-2